הדור הבא: הזמינו מונית גדולה ממוניות הגמל ב-2024

רוב המוניות בישראל הם מוניות מסוג "ספיישל" המתאימות לעד 4 נוסעים. אם אתם משפחה גדולה ואתם מתכננים נסיעה בינעירונית ארוכה, או נסיעה לנתב"ג עם מונית אתם צריכים לחפש מונית גדולה עם 5 או 6 מושבים
מוניות הגמל

תוכן עניינים

מוניות הגמל הוסיפו מוניות גדולות ל-5/6 נוסעים

שפע של מקום לאנשים ולציוד

אם יש לכם משפחה גדולה, אתם וודאי יודעים את החשיבות של רכב גדול ומרווח כשנוסעים מחוץ לעיר לנסיעות ארוכות. משפחה של 5 או 6 נפשות צריכה רכב עם מספר מושבים מתאים, ועוד מקום לציוד או כל סוג אחר של מטען.

רכב בעל 5/6 מושבים מרווחים הוא כנראה הפתרון המתאים לכם. ואני לא מנסה למכור לכם מיניוואן, אם כי זה לא רעיון רע. ובכל זאת, שיש מגוון אפשרויות זה דבר טוב.

בישראל המוניות מהסוג הזה נקראות "מוניות גדולות". ברוב הימים מוניות גדולות אינן מבוקשות על ידי נוסעים מזדמנים המשתמשים במוניות ולכן מספר המוניות הגדולות יחסית קטן לעומת מונית ספיישל רגילה.

יש מקום לשישה נוסעים

גם אם אינכם זקוקים למקומות ישיבה רבים, המרווח או החלל של מקומות הישיבה האלה יכול להיות שימושי מידה ואתם צריכים להוביל מטען התופס נפח גדול.

מונית עם 7-8 מושבים יש דבר כזה?

אם אתם משפחה של 7-8 נפשות תצטרכו להזמין מיניבוס מחברת הסעות, מפני שאין מוניות גדולות עם 7-8 מושבים.

עליכם לשדרג כדי לקבל שישה מושבים

בחברת מוניות הגמל החליטו לאחרונה להוסיף לצי המוניות מגוון דגמים של מוניות גדולות שיכולים להסיע בנוחות שישה אנשים.

מרצדס V קלאס מפוארת

למרצדס V קלאס חלל פנים יוקרתי, עם 3 שורות מושבים. השורה השלישית בניגוד לרכבי מיניוואן רבים מתאימה גם למבוגרים ולכן היא המונית הגדולה המועדפת על הנוסעים המחפשים נוחות מקסימלית בזמן הנסיעה. כמו כן, למרצדס רמת בטיחות מהגבוהות בקטגוריה.

סאנגיונג רודיוס עם 5/6 מושבים

רכבים קוריאנים התקדמו מאוד מאז שנות ה90, כך גם הסאנגיונג רודיוס. הרכב מעניק מרווח פנים מרשים במיוחד, ונוחות נסיעה המזכירה רכב גרמני. זה אמנם לא המיניוואן המפואר ביותר אך יש בו מושבים תומכים ומקום לכל המשפחה והמזוודות במקרה ואתם מתכננים נסיעה לנתב"ג.

7 סיבות מדוע כדאי לכם לבחור בשירות המוניות שלנו

הזמינו את שירותי מוניות הגמל כדי להגיע בנוחות מרבית לכל יעד בישראל. כשאתם מזמינים מונית, אתם נפרדים אוטומטית מהדאגות הרבות שמגיעות עם נסיעה ברכב פרטי. עם מונית לא תצטרכו לדאוג לעלות הדלק או למצוא חניה, וכן, תוכלו בזמן הנסיעה לדבר בטלפון או להיות עסוקים בכל עניין אחר.

אם אתם נוסעים לסידור קצר בעיר, תוכלו לבקש מהנהג שימתין לכם מספר דקות כדי שלא תצטרכו שוב לשלם מחיר מלא, או לחכות עד שתמצאו מונית פנויה.

הזמנת מוניות גדולות לנתב"ג

חברת מוניות הגמל מתמחים בנסיעות לנתב"ג מכל חלקי הארץ, אם כבר הגיע הבוקר, אתם בטח מתעוררים בהתרגשות לקראת הנסיעה לנתב"ג, אחרי שהמתנתם הרבה זמן, הגיע הזמן לנסוע לחו"ל. הכנתם את כל המסמכים הדרושים והמזוודות, ועכשיו נשאר לכם רק להזמין מונית פרטית לנתב"ג. חייגו לסניף הקרוב לביתכם, והנהג הגיע תוך כמה דקות. 

והנה הסיבה ששירותי המוניות שלנו הם הטובים בעיר:

1. אנחנו אמינים:

אחד הדברים החשובים שמומלץ לחפש אצל ספק שירותי מוניות הוא האמינות והמוניטין. אם תשאלו אנשים המשתמשים במוניות באזור ראשון לציון, נס ציונה, רחובות, באר יעקב, חולון, והסביבה, הם כנראה יסכימו שאנחנו בין הטובים ביותר. אנו משרתים את הקהילה כבר שנים, ותמיד תוכלו לסמוך עלינו שאנחנו שם בשבילכם.

2. אנחנו תמיד מגיעים בזמן:

דבר נוסף חשוב לגבי מוניות הוא שהן צריכות להגיע בזמן, אחרת אין טעם להזמין מונית מלכתחילה. ובכן, בחברת מוניות הגמל אנחנו תמיד מגיעים בזמן. כשאתם מזמינים מונית מאתנו, לעולם לא תאחרו.

3. נהגים מקצועיים:

הנהגים שלנו הם אנשי מקצוע מיומנים. והם ייקחו אתכם אל היעד בצורה המהירה והבטוחה ביותר.

4. יעילות:

ובכן כשאתם שוכרים את שירות המוניות שלנו, אתם יכולים לטפל בעסקים שלכם בזמן שאנחנו מסיעים אתכם. אתם יכולים לבצע שיחות חשובות, לענות על אימייל חשוב או אפילו לעבוד על מצגת.

5. מחיר:

הסיבה הבאה מדוע כדאי לכם לשכור את שירותינו היא העלות. אנו מציעים מחירים תחרותיים במיוחד שלא תקבלו בחברת מוניות אחרת.

6. איכות:

אף אחד לא רוצה לנסוע במונית ישנה שאינה במצב תקין. כל צי המוניות שלנו מדגמים חדשים כדי לספק לכם חווית נסיעה בלתי נשכחת.

7. שירות מוניות גדולות

בפעם הבאה שתרצו להזמין מונית גדולה או מיניבוס, זכרו תמיד לבחור בחברת מוניות הגמל כדי לקבל שקט נפשי.