הדרך החדשה לטוס: מוניות גדולות אל/מ נתב"ג – יעילות וחיסכון

שירותי מוניות גדולות אל / מ הם הדרך הנוחה ביותר להגיע מביתכם אל נתב"ג. שירותים אלה מיועדים למשפחות או קבוצות שמעדיפות להשאיר את הרכב הפרטי בבית כדי ליהנות מהסעה פרטית מפתח הבית עד פתח הטרמינל. מתי מומלץ להזמין מונית גדולה לנתב"ג? אם אתם יותר מ-4 אנשים, או שיש לכם מטען גדול כמו 6 מזוודות גדולות או יותר.
מוניות הגמל

תוכן עניינים

מדוע להשתמש בשירותי מוניות גדולות מ / אל נתב"ג?

ישנן דרכים רבות להגיע לנתב"ג וממנו. אפשרויות אלה כוללות רכבות, אוטובוסים, ומוניות שירות, אך כולן כוללות את הלחץ של נשיאת המטען הכבד שלכם, ואת הפחד שלא תגיעו בזמן.

תחשבו על זה. אתם מותשים מהטיסה הארוכה שלכם, ועכשיו אתם צריכים להסתובב בנתב"ג כדי לחפש אפשרויות תחבורה ציבורית כמו אוטובוסים, רכבות ומוניות שירות.

היתרון הגדול ביותר בשירות מוניות גדולות מ / אל נתב"ג הוא שלא תצטרכו לדאוג מבעיות כמו: חניה, פקקים, מקום למטען, ועוד…

הצוות המנוסה של מוניות הגמל יבטיח שתגיעו ליעד בבטחה ובנוחות, תוכלו ליהנות מנסיעה ללא מתח אל ביתכם.

הזמנת מונית גדולה מביתכם לנתב"ג

לאחר שתבצעו הזמנה בשיחת טלפון, הסדרן של מוניות הגמל ישלח בהודעת טקסט את פרטי המונית, שם הנהג, מספר איש הקשר לחירום, ומספר הרישוי, כך תוכלו ליצור קשר עם הנהג במידה ולא תמצאו את המונית.

ביום הנסיעה לנתב"ג הנהג ממתין במקום שצוין על ידיכם עד שתגיעו כדי לעזור לכם להכניס את המטען למונית. כשאתם עולים על המונית, הנהג נוסע ישירות לנתב"ג ללא עצירות או עיכובים בדרך. כך שיהיה לכם מספיק זמן לבצע צ'ק אין ולשתות קפה לפני ההמראה.

נהג המונית מוריד אתכם בפתח הכניסה לטרמינל על פי בקשתכם, במידה וקבעתם איסוף מנתב"ג, סדרן התחנה מבקש את מספר הטיסה ופרטים נוספים כדי שהתיאום יהיה אופטימלי והנהג ימתין לכם בדיוק בזמן הנחיתה. שירותים אלה עוזרים למזער את הלחץ הכרוך בהגעה לנתב"ג.

תיאום מראש לאיסוף מנתב"ג

הנהג שלכם ימתין מחוץ לטרמינל הטיסות הנכנסות, לאחר שתיפגשו עם הנהג בנתב"ג, תוכלו להשאיר את הכל בידיו. הוא יטפל במזוודות שלכם וילוו אתכם בבטחה לרכב הממתין. לאלו הזקוקים לסיוע מיוחד כמו נכים המשתמשים בכיסא גלגלים, שירות מונית נגישה מנתב"ג יתגלה כיתרון גדול.

כלי רכב המשמשים לעיתים קרובות לשירותי מוניות מ / אל שדה התעופה:

שירותי מוניות גדולות אל / מ נתב"ג הופכים את הנסיעה לקלה וללא מתח. אלה כמה מהרכבים הנפוצים ביותר בצי המוניות שלנו:

מוניות סדאן

מונית סדרן או "מונית ספיישל רגילה" משמשת להסעה של עד 4 אנשים, ועד 4 מזוודות גדולות במידה ולמונית יש גגון.

מונית גדולה מיניוואן

במקרה של מונית גדולה הדגמים הפופולריים ביותר הם מרצדס V קלאס וסאנגיונג רודיוס, היכולים להסיע עד 6 מבוגרים ו-6 מזוודות גדולות בנוחות. המונית הגדולה מתאימה למגוון גדול של לקוחות אירועים, וטיולים.

הטיסה מתעכבת? 

זמני ההגעה של הטיסות אינם מדויקים. תמיד יש סיכוי שיהיו עיכובים שונים ונהגי מוניות מקצועיים צריכים להיות מודעים לכך.

ביום האיסוף לפני הנחיתה הנהג בודק את זמן הנחיתה המשוער של הטיסה שלכם, כך שאתם לא צריכים לדאוג אם הטיסה שלכם מתעכבת מעט.

אם אתם עדיין מודאגים, אנו ממליצים לבצע את הפעולות הבאות:

ראשית, צרו קשר עם הוואטסאפ שקיבלתם בזמן הזמנת הנסיעה, כך תוכלו ליצור קשר עם הנהג או עם חברת המוניות ממש סמוך לזמן העלייה לטיסה.

שנית, לאחר הנחיתה שילחו הודעת וואטסאפ לנהג כדי לעדכן אותו, כך יהיה לו מספיק זמן להגיע לאסוף אתכם.